Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66380
Stary 09.01.2014, 02:14
milosz napisał(a):Wyświetl post
Acha , no to wszystko jasne.

Następny zwolennik spiskowej teorii dziejów .. Te „kosmiczne kontrakty” to teraz płace na poziomie Piasta Gliwice. http://www.wprzerwie.pl/Wpis,Sport,5...-warszawa.html Transfery to już były , obok Kirma za małe co nie co, gratis odeszli Wilk, Genkow, Małecki.. Zaś ci „bezwartościowi grajkowie" (od S.V.) to zdobyli MP i tylko od UEFA zarobili dla klubu 4 melony euro., ileż można, ciągnąć tą spiskową teorię o „złym obcym” ..
Co mnie interesuja place dzisiaj? Kosmiczne kontrakty + kosmiczne prowizje, to fakty. Zapoznaj sie z raportami finansowymi, ktore sa jawne, a wtedy bedziesz mial obraz, jak rzadzili Holendrzy(klub zanotowal strate mimo gry w grupie LE). Bezwartosciowi kopacze(nasprowadzani przez Valcxka) sie popisali w sezonach 2011/2012 i 2012/2013, kiedy kompromitowali sie w kazdych mozliwych rozgrywkach i kiedy zaden, nawet slaby klub europejski nie spojrzal w ich strone. Nie wspominam juz o kurczowym sie trzymaniu fantastycznych kontraktow do konca.

P.S - Dlaczego wszyscy dziennikarze w Holandii pukali sie po glowie, kiedy emeryt - Jaliens dostal u nas taki kontrakt(tam zarabial 1/3 - 1/4 tego i byl jednoczesnie po drugiej stronie rzeki)? Dajcie spokoj . Rozumiem zakłamywac rzeczywistosc i pałac miloscia do panow V. i M., ale bez przeinaczania faktow.

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Twoje obeznanie jest za to tak wielkie, że zęby bolą. Cupiał chciał, to jest jak jest. Koniec, kropka. Mieliśmy naprawdę duży potencjał dzięki transferom Valcxa, ale tym z pierwszego okienka. Drugie okienko było łapanką - to było widać. Jedynym w miarę sensownym piłkarzem w drugim okienku był Nunez i co dziś wychodzi - Jovanovic, tylko jego trzeba było od początku stawiać w środku. De facto na samym początku był zapchajdziurą na prawej obronie. Wówczas mieliśmy na oku Olkowskiego. Aż mnie szlag trafiał, gdy go nie zatrudnili, bo wówczas przy takim a nie innym składzie naprawdę mocno byśmy stali, mielibyśmy równowagę, mieszankę doświadczenia z młodością. Valcx nie był zły - przecież to normalny człowiek. Jego celem było zarabianie na piłkarzach. Dla Wisły. Tych słów już nikt nie pamięta.
Za to ty masz wielkie pojecie . Teraz mi ładnie wymien kopaczy sprowadzonych przez pana holendra(mowie o wszystkich za jego kadencji, a nie do tych, do ktorych sie tylko przyznaje ), a takze kwoty za jakie ich sprzedalismy...bedziemy mieli czarno na bialym, czy to byli bezwartosciowi amatorzy czy moze perełki, o ktorych piszesz. Aha, dorzuc tez ich osiagniecia indywidualne(asysty, bramki, itd), a takze druzynowe(ile MP, ile PP, jakie miejsca w lidze). W porzadku ? Za takie pieniadze jakie mial Valckx mozna bylo znalezc dobrych(jak na nasze warunki) pilkarzy w kwiecie wieku, ktorym skonczyly lub konczyly sie kontrakty i na ktorych mozna bylo ewentualnie zarobic. Facet postawil na nieudacznikow, ktorzy gwarantowali tylko kompromitacje w lidze. I jeszcze dla ludzi, ktorzy maja bardzo krotka lub wybiorcza pamiec...awans do grupy LE dalo nam ogranie(w jakim stylu, to tez nie mowmy) amatorskiej druzyny bulgarskiej(o budzecie 3 mln euro, przyjmijmy optymistyczna wersje, chociaz Borek w czasie transmisji mowil o nizszej kwocie).
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 09.01.2014 o godz. 02:40.
Odpowiedz cytując