Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66378
Stary 09.01.2014, 00:58
Panowie, po co kłócić się o przeszłość skoro teraźniejszość maluje się w bardzo szarych barwach i to jest powód do zmartwień. Mizeria transferowa, brak przedłużenia któregokolwiek z kontraktów do tego dochodzą głosy ze negocjacje idą bardzo opornie a na dodatek Boss wylądował na ławie oskarżonych i grozi mu spora kara co rzecz jasna w dużym stopniu odbije się na Wiśle. Nawet nie chcę wyobrażać sobie rundy wiosennej bez kilku piłkarzy (Bunoza, sarki, misiek) a w ich miejsca "wzmocnienia" w postaci Czekaja i Szewczyka... Bo na to wszystko wskazuje niestety...
Odpowiedz cytując