Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
K2sprzyk
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 08.01.2014, 20:39
no mam zamiar sobie na walentynki sprawic prezent takze jeszcze miesiac to jeszcze cos zejdzie moze z ceny i sie za 3.5 wychaczy ale fakt fajny i zachwalaja dzieki
Odpowiedz cytując