Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
K2sprzyk
Member
Od: 05.2010
Offline
#
1400
08.01.2014, 20:39
no mam zamiar sobie na walentynki sprawic prezent
takze jeszcze miesiac to jeszcze cos zejdzie moze z ceny i sie za 3.5 wychaczy
ale fakt fajny i zachwalaja
dzieki
K2sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do K2sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez K2sprzyk