|
Długu nie narobili Holendrzy. Tak jak pisali już wyżej Cupiał chciał na już . Valcx chciał sprowadzic Polaków, zapewnić Wiśle przyszłość, bo obeznanie na rynku miał fantastyczne, ale kiedy Cupiał powiedział że już JUŻ JUŻ to Stan ściągnął piłkarzy za darmo prócz trójki , zawodników straszych, ale którzy swego czasu byli najlepsi co było widać że coś potrafią ale to nie te lata. Gdy udało się zdobyć mistrzostwo to był szturm na LM, a wiadomo że nie mogliby wtedy przyjść jakieś Rasiaki tylko kolejni starsi jak Lamey czy Illiev. Jedynie co było błędem którego nie mogę przeboleć to Cikos .. 300 tyś euro było szkoda na niego.. . Operacja LM sie nie udała i dupa..
Cupiał zamiast w tamtym momencie przelać kase bo była możliwość w zimie sprowadzić grajków i bić się o puchary to zakręcił kurek i wszystko poszło w p... Szkoda ze nie ma Valcxa bo jak mówiłem : Miał obeznanie na rynku, miał zajebiste kontakty i dzieki nim gdyby został sprowadził by już wtedy młodych i tanich którzy w przeciągu roku by błyśli. Wypożyczylibyśmy kogoś pokroju Bitona z bardzo dobrego klubu bo pewnie miałby w nim kolegów, a tak to złoży taka Wisła propozycję Wyp ( choć to mit) i ją wyśmieją, że co to za klub, takiego zawodnika do Polski ?! Pfff... Valcx zrobił dobrą robotę choć przyznam że tu i ówdzie przesadził.
|