Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66369
Stary 08.01.2014, 18:20
Widać, jak niektórzy sa mało poinformowani...kłopoty finansowe wzieły sie z kosmicznych kontraktow, ktore zostaly po Holendrach, z braku MP, bezwartosciowych grajkow(ktorych nasprowadzali holendrzy, a ktorych nie mozna bylo opchnac...a transfery z klubu stanowily wazna czesc funkcjonowania Wisły) i braku pucharów w kolejnym sezonie. O prowizjach jakie placili Holendrzy za podpisywanie kontraktow tez nie ma co mowic.
Odpowiedz cytując