cfa napisał(a):

|
No tak w pewnych kwestiach są żenujący. Ale wywiady z zawodnikami, działaczami czy ludźmi związanymi z piłką mają bardzo fajne, nie są tak sztampowe jak np w PN.
|
Oczywiście, jeśli chodzi o wywiady to wypadają nieżle. Żenujące są natomiast artykuły ferujące dany tok myślenia. Z obroną Osucha przebili samych siebie...
No i z Małeckim. Czekali, czekali i się w końcu doczekali aż Mały .......nie głupotą w jakimś wywiadzie. Chyba najlepiej jak by skończył karierę a jeśli już chciał ją kontynuować to mógł .......nąć że:
- W sercu moim Biała Gwiazda, wbijam kora w śledzia i basta !