|
Jeśli to pawda to może się okazać, cała ta kasa "przechodziła" przez Wisłę i nas też uwalą, a wówczas możemy zacząć od 4 ligi. Jest to czarny scenariusz i mam nadzieje, że tak nie było, ale żyjemy w Polsce i nic mnie dziwić nie powinno.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|