Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8678
Stary 08.01.2014, 13:20
Co sądzicie o naszych nowych strojach wyjazdowych: http://www.footyheadlines.com/2014/0...rt-leaked.html ? Powiem szczerze, że moim zdaniem są dość ładne, ale jakoś średnio pasują mi na stroje reprezentacji.
Odpowiedz cytując