syryls napisał(a):

|
Fajny człowiek z kontaktami stawiający nie na pieniądze a jakość
|
Boukhari, Serdż Branko, Genkow, Jaliens itd... Sama jakość.
Zawsze mnie zastanawia co kieruje ludźmi zachwycającymi się takimi nieudacznikami. Gość naściągał tony szrotu za olbrzymie pieniądze, szrotu na którym w żaden sposób nie dało się zarobić bo albo byli żałośnie słabi i przepłaceni (jak w sumie wszyscy z wyjątkiem Meliksona) albo kończyli kariery (Iliev, Jaliens, Pareiko)... Jemu, i jego niepoważnej polityce transferowej zawdzięczamy olbrzymie koszty utrzymania zespołu w żaden sposób nie bilansowane wpływami. Jemu w prostej linii zawdzięczamy największy kryzys Wisły od wielu lat.
On się pyta gdzie są pieniądze za transfery Brożków, Marcelo czy Diaza, a ja bym odwrócił to pytanie - panie holenderski magiku Valckx, gdzie są pieniądze za transfery Lameya, Jaliensa, Genkova, Ilieva, Pareiki, Branko czy Boukhariego? Tak skrajnie nieodpowiedzialnej polityki transferowej, bez jakiegokolwiek przyszłościowego myślenia nie mieliśmy nigdy.
A odpowiedź na pytanie Stana jest banalne: te pieniądze poszły na lata utrzymywania ściągniętego przez niego szrotu, który sam na swoje utrzymanie w żaden sposób zarobić nie miał prawa.
Faktycznie wielki mi profesjonalista, wyprzedać (nieliczne) owoce pracy poprzednich sterników, wywalić całą kasę na raz na byle kogo. Ale to w końcu Holender, światowiec, moje prostackie myślenie pewnie nie ogarnia jego ogromnej wiedzy i wizji, tak dzielnie przezeń realizowanej...