Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66355
Stary 08.01.2014, 12:51
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Może i z ubiegłego roku, ale nadal wciska się nam kit o braku kasy.
Cały problem z posiadaniem kasy polega na tym że można mieć morze kasy ale niestety nie swojej. Wcześniej czy później ktoś się po nią zwróci, jej nam nie odda czy też tej obiecanej nie da. Księgowo kasa jaką się dysponuje to kasa własna, pożyczki z banków, pieniądze które ktoś Ci obiecał i pieniądze które komuś obiecałeś a nie dałeś (pensje) itp. Jak wliczysz do tego również mityczny dług względem TF to nigdy nie będziemy mieć 'kasy'.

Generalnie należy na tą informacje patrzeć tak - nie mamy pieniędzy na następne zobowiązania bo pieniędzy w gotówce nie mamy a Ci do nam dawali pieniądze ich teraz nie dają (albo więcej niż dają dawać nie będą). Nie ma transferów bo nie stać nas. Nie dokłada do nas miasto, państwowa firma czy też nie mamy bajecznie możnego sponsora. Moim zdaniem cieszyć należy się z tego że mamy już płynność finansową czyli szybki klops nam nie grozi.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 08.01.2014 o godz. 12:55.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując