martin_6 napisał(a):

|
Nie wiem, czy Ty tak na serio, ale jeśli tak, to wysunę twierdzenie, że sytuacja gospodarcza ma niewielki wpływ na liczbę samobójstw (patrz Japonia). No i nie wydaje mi się w ogóle żeby to było jakoś znacznie więcej, niż w innych krajach.
|
W Rzeczpospolitej było że główną przyczyna samobójstw Polaków jest ich obecna sytuacja ekonomiczna - rekordowa ilość 6 tyś w 2013 r