wolfy napisał(a):

Kapka. Bunoza, Jovanić, Rioz, Cikos, Pajlić i Chavez to jego transfery. Lekką ręką rozpierniczono niesamowite pieniądze na piłkarzy, na których nic nie zarobiliśmy ani pewnie nie zarobimy.
Btw. - Gordan i Jovanić to były transfery gotówkowe, za Bunozę zapłaciliśmy chyba 400 tys. euro.
|
Dokładnie - to są jeszcze transfery z czasu przed Holendrami - płaciliśmy za Jovanicia (300-400 tys euro) i za Bunozę (podobny przedział kwotowy). Rios i Cikos to były wypożyczenia za jakieś niewielkie pieniądze - dopiero wykup miał być za większe (Rios coś około 1 mln euro, Cikos jakieś 200-300 tys). Paljiciowi skończył się kontrakt z Kaiserslautern (awansowali do Bundesligi), którego nie przedłużono, za podpis nie dostał pewnie jakichś masakrycznych kwot, a Chavez miał rok wolny pomiędzy kontraktami w klubie i później właśnie Holendrzy musieli się gimnastykować w kwestii wykupienia jego kontraktu.
Biorąc pod uwagę, że kontrakty wszyscy oni mieli w okolicach 100-200 tys euro, to wydaliśmy na tę 6 zawodników jakieś 1,5 mln euro, a tylko Bunoza, Chavez i Paljić grali w I składzie....