markowywislak napisał(a):

szukam skrótu/bramek z derbowego meczu Wisła-cracovia 4-1 bodajże w 2009 roku .
Pozdrooo
|
http://www25.zippyshare.com/v/80284902/file.html bramki
Posiada ktoś mecze których nie ma w sieci np. na chomiku ? Trabzonspor Newtown ?