Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1704
Stary 08.01.2014, 07:49
Takie pytanie.. Czy jest sens zrobić teraz mała redukcję(do końca lutego) potem zarzucić jakis stack kreatynowy na 6-8 tygodni i następnie do wakacji lecieć na rzeźbę? Czy lepiej od razu masa i potem redukować? Odpuściłem od wakacji areoby i masa poszła do góry (z 90 do 97), tylko niestety częściowo to tłuszcz ;P Chciałbym spasc do 93-94 ( spadnie brzuch) potem masujac wrócić do 97-98, ale na chudym mięsie..A potem na wakacje zlecieć do jakiś 90-93 kg.. Jakie spalacze zarzucić(teraz i po masie) i jaki będzie najlepszy stack kreatynowy? Stosowalem rok temu MAN scorch (-6 kg w 42 dni) teraz też go raczej wrzuce, tylko nie wiem czy już teraz czy przed samym latem ( jeśli zacznę od niego, to co zapadać przed wakacjami, żeby dało efekt).. Kreatyny nie brałem od 11 lat (mono) wtedy po Trecu był olbrzymi przyrost (7kg)..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 08.01.2014 o godz. 10:57.
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując