Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
Od: 10.2011
Offline
#
66352
08.01.2014, 06:41
raindog
napisał(a):
Z Valckx'em wywiad był. Stwierdził, że jeśli ktoś twierdzi, że klub jest w poważnych tarapatach finansowych, to niech powie, gdzie się podziały pieniądze za Marcelo, Brożków, Diaza i Głowę.
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,13..._Wisle_na.html
Fajny człowiek z kontaktami stawiający nie na pieniądze a jakość, ale zdecydowanie za drogi dla nas. Choć wiadomo po tym wywiadzie już kompletnie straciłem zaufanie do Bednarza
.
syryls
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syryls
Znajdź inne posty napisane przez syryls