emjot napisał(a):

|
no moralność kalego na 1906%
|
Wiesz co? Dam Ci przykład co naprawdę znaczy zwrot "moralność Kalego".
Swego czasu "Weszło!" domagało się od Smudy zwrócenia premii za mistrzostwo, które piłkarze i działacze Zagłębia kupili. Samemu Franzowi niczego nie udowodniono, czy brał w tym udział pewnie się już nie dowiemy.
Jednocześnie to samo "Weszło!" roztoczyło parasol ochronny nad Czesiem "777" Michniewiczem, który wydzwonił pewnie parę tysięcy na rozmowy z "Fryzjerem". Kiedy Łukasz Piszczek pojawił się w koszulce z tą sympatyczną liczbą na jakimś meczu/gali/
whatever obok Michniewicza (a był on na pewno zorientowany w temacie jako były piłkarz Zagłębia z tego okresu), Stanowski dostał spazmów i nabluzgał zawodnikowi na łamach swojego portalu. No bo przecież jak on śmiał zadrwić z kryształowo czystego Czesia, żałosny piłkarzyna, co on może wiedzieć (
pewnie sporo, skoro siedział wtedy w szatni).
Dwa podobne przypadki (niczego nie udowodniono samym trenerom, ale handel był i ich zawodników ukarano), tyle że jeden obrywał o to przez całą kadencję selekcjonera, a drugiego na bezczelnego broniono, atakując każdego kto by się ośmielił o całej sprawie przypomnieć. Podwójne standardy dla "swoich" i "tamtych". Jak nasi mają niejasne karty w przeszłości to zamiatamy pod dywan, jak ma ktoś kogo nie lubimy - jazda bez trzymanki.
To jedna z wielu podobnych akcji które nastawiły mnie bardzo wrogo do tego portalu.