Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21262
Stary 08.01.2014, 04:06
emjot napisał(a):Wyświetl post
no moralność kalego na 1906%
Wiesz co? Dam Ci przykład co naprawdę znaczy zwrot "moralność Kalego".

Swego czasu "Weszło!" domagało się od Smudy zwrócenia premii za mistrzostwo, które piłkarze i działacze Zagłębia kupili. Samemu Franzowi niczego nie udowodniono, czy brał w tym udział pewnie się już nie dowiemy.
Jednocześnie to samo "Weszło!" roztoczyło parasol ochronny nad Czesiem "777" Michniewiczem, który wydzwonił pewnie parę tysięcy na rozmowy z "Fryzjerem". Kiedy Łukasz Piszczek pojawił się w koszulce z tą sympatyczną liczbą na jakimś meczu/gali/whatever obok Michniewicza (a był on na pewno zorientowany w temacie jako były piłkarz Zagłębia z tego okresu), Stanowski dostał spazmów i nabluzgał zawodnikowi na łamach swojego portalu. No bo przecież jak on śmiał zadrwić z kryształowo czystego Czesia, żałosny piłkarzyna, co on może wiedzieć (pewnie sporo, skoro siedział wtedy w szatni).

Dwa podobne przypadki (niczego nie udowodniono samym trenerom, ale handel był i ich zawodników ukarano), tyle że jeden obrywał o to przez całą kadencję selekcjonera, a drugiego na bezczelnego broniono, atakując każdego kto by się ośmielił o całej sprawie przypomnieć. Podwójne standardy dla "swoich" i "tamtych". Jak nasi mają niejasne karty w przeszłości to zamiatamy pod dywan, jak ma ktoś kogo nie lubimy - jazda bez trzymanki.

To jedna z wielu podobnych akcji które nastawiły mnie bardzo wrogo do tego portalu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.01.2014 o godz. 04:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując