Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66351
Stary 08.01.2014, 03:43
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Czyli Szewa wraca, na ile lepszy to grajek, to niewiadomo. Ale mam nadzieję, że po okresie przygotowawczym u Smudy, coś tam na wiosnę pogra. Zobaczymy.
Sam Smuda go odesłał z poprzedniego obozu, o ile się nie mylę. Jego i Burasa.
No i właśnie, co z tym drugim? Według 90 minut ma zerowy dorobek strzelecki i albo gra po ok 60 minut, albo wchodzi na 30-40-ści.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.01.2014 o godz. 03:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując