cfa napisał(a):

|
No tak w pewnych kwestiach są żenujący. Ale wywiady z zawodnikami, działaczami czy ludźmi związanymi z piłką mają bardzo fajne, nie są tak sztampowe jak np w PN.
|
Tylko ,że oni albo kogoś kochają(swoich przydupasów) albo nienawidzą i zdania nie zmieniają o takiej osobie.O Smudzie to oni chyba nigdy dobrego zdania nie napisali, nawet teraz gdy ma bardzo dobre wyniki u nas to przestali o nim pisać, czekają tylko na potknięcia i znowu się zacznie nabijanie z Franka.Za to np Michniewicz,Leśnodorski,Osuch są zawsze ok, nie mówiąc już o bohaterach Stanowskiego czyli Iwanie i Kowalczyku