Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66349
Stary 07.01.2014, 21:17
Oficjalna strona napisał(a):
Przy R22 zameldował się za to Michał Szewczyk wracający z wypożyczenia z Okocimskiego Brzesko.
Czyli Szewa wraca, na ile lepszy to grajek, to niewiadomo. Ale mam nadzieję, że po okresie przygotowawczym u Smudy, coś tam na wiosnę pogra. Zobaczymy.
Odpowiedz cytując