Oficjalna strona napisał(a):
|
Przy R22 zameldował się za to Michał Szewczyk wracający z wypożyczenia z Okocimskiego Brzesko.
|
Czyli Szewa wraca, na ile lepszy to grajek, to niewiadomo. Ale mam nadzieję, że po okresie przygotowawczym u Smudy, coś tam na wiosnę pogra. Zobaczymy.