Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
K2sprzyk
Member
Od: 05.2010
Offline
#
1398
07.01.2014, 19:38
tak samo. chce sie poradzic
jakis dotyk. za 300 - 350 zl. nie abonament.
K2sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do K2sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez K2sprzyk