Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25103
Stary 07.01.2014, 19:04
Oj tam, oj tam pogadają o pijakach jakiś czas i dadzą spokój. Później znowu jakiś temacik zastępczy o nożownikach w dyskotekach, później jeszcze o jakiejś zaginionej dziewczynie, która szła z zabawy do domu i zginęła kilkaset metrów przed domem, później będzie o zadymach na polskich stadionach bo jakiś kibic głośno beknie na meczu, później o niebezpiecznych rasach psów, które zagryzają ludzi, i później znowu będzie można mówić o wyrodnych rodzicach mordujących dzieci. A po drodze może jeszcze jakiś fajny temacik się nasunie typu lądowanie bez otwartego podwozia, ślub jakiejś pary królewskiej, groźby Korei Płn względem świata, Ameryka ratująca świat przed Arabami itp.
Mnie to zawsze dziwi, że media lubią sensację - tak się to tłumaczy - a jak się coś dzieje na zachodzie, jakieś rozróby jak w Szwecji, Francji, Hiszpanii lub nawet w Bułgarii jak obalają rząd to coś cisza w mediach... dziwne, taka sensacja a tu nic. No nie tak całkiem nic, dla świętego spokoju coś napomkną przez 5 sekund.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.