|
Senior Member
Offline
|
#4917

07.01.2014, 17:17
|
St Yabol napisał(a): 
|
to chyba bylo za Vlackxa czy jak to jest tam pisze
|
Chyba, że jednak nie.
4 lipca 2010.
http://http://www.wislakrakow.com/ww...rticleid=23399
23 sierpnia 2010
http://http://historiawisly.pl/wiki/...le=Stan_Valckx
|
|