Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4912
Stary 07.01.2014, 15:38
Niech sprzedadzą wszystkich, przecież brak piłkarzy generowalby najmniejsze koszty... Jacek byłby zadowolony i ten stale rosnący dług może w końcu by zniknął...
Odpowiedz cytując