Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 07.01.2014, 15:18
Opel Astra III twin top - z racji że w necie jest mało inf. na temat tego rodzaju auta chciałbym się spytać czy ktoś miał/słyszał jakieś opinie?
A dokładniej mam na oku autko z 2006 roku, silnik 1,6 105 km.
Coraz śmielej patrzę w stronę astry w cabrio z racji że ma twardy dach i fajną sylwetkę, tylko brakuje mi opinii jak się auto a dokładniej dach sprawuje bo astra jako astra ma raczej dobrą opinię.

I drugie pytanie, gdzie polecacie wziąć kredyt samochodowy?
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując