Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15901
Stary 07.01.2014, 14:56
Oj będzie nieciekawie, bo jak tak patrzę to nam zawodnicy uciekają (Małecki to bądź co bądź jakaś alternatywa w ofensywie, Stolarski jak dalej będą się tyle zastanawiać nad kontraktem dla niego, Bunoza do Belgii, Miśkiewicz dalej nie ma kontraktu nowego, podobnie jak wielu innych zawodników), a wzmocnień nie ma... :/
Odpowiedz cytując