|
Oj będzie nieciekawie, bo jak tak patrzę to nam zawodnicy uciekają (Małecki to bądź co bądź jakaś alternatywa w ofensywie, Stolarski jak dalej będą się tyle zastanawiać nad kontraktem dla niego, Bunoza do Belgii, Miśkiewicz dalej nie ma kontraktu nowego, podobnie jak wielu innych zawodników), a wzmocnień nie ma... :/
|