Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4910
Stary 07.01.2014, 14:38
Podpisuje się rękami i nogami pod Twoim postem Arked, niektórym osobom łatwo bajki wmówić..
Nikt jeszcze niczego nie wygrał tnąc koszty na potęge i nic nie inwestując.. obecna sytuacja w tabelii bardzo zamazuje obraz tego co mamy..
Tylko u nas prezes w każdej nadarzającej się okazji mówi jak u nas jest źle, każdy jest na sprzedaż i życzy sobie na nowy rok aby conajmniej trzech piłkarzy odeszło z zespołu w okienku transferowym..
W tej chwili Wisła budżet na kontrakty ma jeden z niższych w lidze dokładnie 13 milionów zł, czyli tyle co Piast Gliwice.. niedługo pewnie rozstaniemy się z bunozą, chavezem czy jovanoviciem więc kolejne największe kontrakty, ale co dalej ? Paweł Brożek, jeden z najlepszych piłkarzy w ekstraklasie ma kontrakt 40 tys euro rocznie.. myślicie, że po takiej rundzie go zatrzymamy ? Co to jest miłość do klubu już pokazał Małecki oraz Stolarski..
Odpowiedz cytując