Sorry za zamieszanie ale rzeczywiście teraz kody są nieaktywne.
Więc teraz zostają takie możliwości.
Przy przenoszeniu numeru niektóre abonamenty można zrabatować 100% na maks 3 msc. Do sprawdzenia na stronie Orang w zakłądce odnośnie przenoszenia. Można spróbować jeszcze zadzwonić do Orange i spytać konsultanta jakie oni mają promocje dla przenoszących.
Jeśli natomiast przedłużasz umowę to myk jest taki że idziesz do salonu Orange, siadasz u konsultanta i mówisz że chcesz złożyć wypowiedzenie, po krótkiej rozmowie, przedstawieniu co dla Ciebie ma, jeśli dalej będziecie chcieć złożyć wypowiedzenie powinien zaproponować że połączy Cię z infolinią dla przedłużających. Moje ostanie doświadczenia z tą infolinią były takie że dawali -20% na abonament i ceny telefonów zbliżone do tych na stronie lub wyższe. Tutaj dochodzi to że konsultant stacjonarny będzie mówił że np tego modelu nie ma, jeśli go chcesz i rozmawiasz przez tel z utrzymaniówką mogą ci wybrany telefon wysłać do domu. Powiem więcej, w salonie telefony są otwierane i testowane jak chcesz nówkę sztukę to w rozmowie telefonicznej możesz o taki telefon poprosić
Ogólnie z Orange jest tak że każdy kanał sprzedaży ma inne promocje, jasne że zbliżone ale jednak inne. Kilka miesięcy temu można było przenosić numer z rabatem 100% przez stronę a przez telefon 30% przez dłuższy czas. Wychodziło prawie na równo jednak tutaj obniżałeś do zera a tutaj przez dłuższy czas.
Jak tylko pojawią się kody napiszę! Jeśli jakieś działające znajdzie to też piszcie.