Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 07.01.2014, 09:44
Sorry za zamieszanie ale rzeczywiście teraz kody są nieaktywne.

Więc teraz zostają takie możliwości.

Przy przenoszeniu numeru niektóre abonamenty można zrabatować 100% na maks 3 msc. Do sprawdzenia na stronie Orang w zakłądce odnośnie przenoszenia. Można spróbować jeszcze zadzwonić do Orange i spytać konsultanta jakie oni mają promocje dla przenoszących.

Jeśli natomiast przedłużasz umowę to myk jest taki że idziesz do salonu Orange, siadasz u konsultanta i mówisz że chcesz złożyć wypowiedzenie, po krótkiej rozmowie, przedstawieniu co dla Ciebie ma, jeśli dalej będziecie chcieć złożyć wypowiedzenie powinien zaproponować że połączy Cię z infolinią dla przedłużających. Moje ostanie doświadczenia z tą infolinią były takie że dawali -20% na abonament i ceny telefonów zbliżone do tych na stronie lub wyższe. Tutaj dochodzi to że konsultant stacjonarny będzie mówił że np tego modelu nie ma, jeśli go chcesz i rozmawiasz przez tel z utrzymaniówką mogą ci wybrany telefon wysłać do domu. Powiem więcej, w salonie telefony są otwierane i testowane jak chcesz nówkę sztukę to w rozmowie telefonicznej możesz o taki telefon poprosić

Ogólnie z Orange jest tak że każdy kanał sprzedaży ma inne promocje, jasne że zbliżone ale jednak inne. Kilka miesięcy temu można było przenosić numer z rabatem 100% przez stronę a przez telefon 30% przez dłuższy czas. Wychodziło prawie na równo jednak tutaj obniżałeś do zera a tutaj przez dłuższy czas.

Jak tylko pojawią się kody napiszę! Jeśli jakieś działające znajdzie to też piszcie.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując