|
Senior Member
Offline
|
|
wolfy napisał(a): 
|
tak na logikę - kto normalny przesuwałby dobrego napastnika na obronę, skoro zawodnicy ofensywni są o wiele drożsi niż defensorzy?
|
No fakt, Kaliciak nie wymiatał w ataku jak Żurawski, ale gorszy np. od Dubickiego czy Nicińskiego nie był, ale i tak Smuda zrobił z niego lewego obrońcę, bo taka była potrzeba chwili i tak już mu zostało (nie wchodząc w analizę czy to było dobre czy nie). My tu możemy dywagować, a i tak Franz nas może nieźle zaskoczyć.., bo u nas niewiele się dziej na logikę, tylko rządzi potrzeba chwili ..
Mnie zaś ciekawi czy w ogóle w klubie myśli się o wzmocnieniach, czy tylko tematem są kontrakty Miśkiewicza i innych, oraz transfery wylotowe Bunozy, być może Sarkiego..
|
|