Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27660
Stary 06.01.2014, 17:22
W linku jest program "nakładka" w której wybierasz wygląd Windowsa - możesz wybrać od 98 poprzez XP 7-kę czy Vistę.
A w tle niewidoczny jest ten gówniany pulpit Windows 8


Do biosu przeróżnie - u mnie w lapie "tab" u kumpla standardowo "del" jeszcze na innym przez "f8"
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując