W linku jest program "nakładka" w której wybierasz wygląd Windowsa - możesz wybrać od 98 poprzez XP 7-kę czy Vistę.
A w tle niewidoczny jest ten gówniany pulpit Windows 8
Do biosu przeróżnie - u mnie w lapie "tab" u kumpla standardowo "del" jeszcze na innym przez "f8"
