Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66339
Stary 06.01.2014, 17:19
Znalazłem na SKWK że Szewczyka wypożyczyliśmy przynajmniej na runde. Nie zdziwie sie więc jak wróci już teraz. W środe na treningu ma się pojawić ten Klarić (tak pisze w GK), Smuda mówił że jest lepszy niż cała nasza młodzież. Od tej rundy w pierwszej drużynie może już grać młody Clebi. Takim spodobem dochodzi nam pomocnik i dwóch skrzydłowych.

Nie mamy pieniorów więc ja spodziewam sie takich właśnie transferów, fajnie gdyby udało sie przedłuzyc kontrakty z Miśkiewiczem, Stolarem, Głową i Broziem.
Odpowiedz cytując