Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66338
Stary 06.01.2014, 16:40
A jest temat jego odejścia? o_O
Co powiecie na wcześniejsze ściągnięcie Szewczyka? Pamiętam, że w meczu z Polonią rok temu na jesień radził sobie całkiem obiecująco.
Odpowiedz cytując