kamikaze napisał(a):

zainstalowałem najnowszy udpate 8.1
Wszystko dziala procz -dolby advanced audio pomimo iz sciagnalem najnowszy sterownik.
No ale roznica widoczna cholernie.
Jedyne co mnie martwi to ze gdy dam "uruchom ponownie" nie uruchamia sie ponownie, tzn wisi na czarnym ekranie az do zdalnego resetu.