Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#972
Stary 06.01.2014, 16:13
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Mam Windows 8 od roku i nie narzekam
Spróbuj zrobić tak jak jest tutaj: http://support.microsoft.com/kb/314060/pl
zainstalowałem najnowszy udpate 8.1
Wszystko dziala procz -dolby advanced audio pomimo iz sciagnalem najnowszy sterownik.
No ale roznica widoczna cholernie.
Jedyne co mnie martwi to ze gdy dam "uruchom ponownie" nie uruchamia sie ponownie, tzn wisi na czarnym ekranie az do zdalnego resetu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując