|
Da się da się, tylko trzeba walić prosto z mostu. To tak jak z wośp, parę lat temu był już amok, a teraz ludzie zaczynają dostrzegać, że to medialna wydmuszka, apodobną kasę którą wyciąga od ludzi rudy wydaje na loty do Sopotu. Propaganda przestraszona sondażami zaczyna przeginać pałę, a to musi doprowadzić o otrzeźwienia.
|