wolfy napisał(a):

Jeżeli nie widzisz różnicy w wyszkoleniu Donalda i Fryca, to nie ma sensu ciągnąć tematu. Napisałem - grać może każdy, nawet Bieszczad.
Jak - to już inny temat.
|
W takim razie, nie licząc Donalda i Fryca, którzy skrzydłowymi nie są, mamy na tych pozycjach całego Boguskiego i Sarkiego, przy czym ten drugi może wkrótce odejść. Kłopot bogactwa, nie?