gypsy napisał(a):

Jaki Kun? Aguero?
|
Nie ma opcji, kontuzjowany, nikt w Szczecinie nie będzie kupował kota w worku.
Co do Pawłowskiego to na pewno z nim będzie liga weselsza o ile wstanie z ławki bo póki co we Włoszech chyba nie zagrał żadnego meczu nawet w Serie B.
szprotson - Co im Wdowiec takiego ciekawego wprowadził?