Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66329
Stary 06.01.2014, 00:23
Ależ ja zdecydowanie wiem że to Cupiał popełnił błąd. Ale nie możemy winić za to Jacka, który dostał polecenie przyjdź i to napraw, więc chłopina zaczął sprzątać.
Tak naprawdę Ivica byłby genialną opcją, ale jako joker do dobrego zespołu. Jeśli wsadzić go na 30 ostatnich minut mógłby sporo namieszać. Technicznie to mistrz, miał też jako taki pomysł na grę.

Cupiał pozwalając na takie transfery nie spełnił się nie jako właściciel, ale przede wszystkim jako biznesmen. Więc teraz patrzy na Wisłę pod względem biznesu, dlatego nie sypie obficie kasą. Myślę że drugi raz do takiej sytuacji nie dojdzie.

O marketingu niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo na tej sprawie akurat się nie znam.

Odpowiedz cytując