Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66326
Stary 05.01.2014, 23:56
Panowie, wetnę się Wam

Milosz:
1) Klub ledwo zipiał jeśli chodzi o kontrakty. Powiedz mi - kto miałby opłacać i tak wysoki kontrakt Maora przez najbliższe pół roku? Bednarz wygrałby ją w Totku?
2) Jovanović nie gra dobrze, tylko poprawnie - jak zawsze. To Głowa błyszczy w obronie i zapieprza na boisku naprawiając też jego błędy.
3) Zakładam że wiesz jaka była sytuacja wewnątrz klubu? Maor był w sytuacji, w której nie dostawał regularnej pensji, Bednarz trąbił o problemach finansowych i potrzebnych cięciach + sytuacja z reprezentacją? Na jego miejscu chciałbyś tu zostać czy wolałbyś naciskać na transfer?

Odpowiedz cytując