Wyświetl pojedynczy post
morganfield
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66325
Stary 05.01.2014, 23:31
raindog napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą, Donald bardziej pasuje mi na napastnika, niż na skrzydłowego. ...chyba, że w końcu ogarnie się taktycznie
Akurat Donald ma wiele atutów by atakować właśnie z głębi pola, ma też do takiej gry sporo do poprawy. Przykład schematu z dzisiejszego meczu w jaki sposób można go wykorzystać, tym bardziej że Garguła i Chrapek potrafią dostrzec i wyprowadzić w ten sposób partnera (pierwsza bramka dla Swansea).
Osobiście nie widzę go w roli napastnika.
Odpowiedz cytując