raindog napisał(a):

|
Swoją drogą, Donald bardziej pasuje mi na napastnika, niż na skrzydłowego. ...chyba, że w końcu ogarnie się taktycznie
|
Akurat Donald ma wiele atutów by atakować właśnie z głębi pola, ma też do takiej gry sporo do poprawy.
Przykład schematu z dzisiejszego meczu w jaki sposób można go wykorzystać, tym bardziej że Garguła i Chrapek potrafią dostrzec i wyprowadzić w ten sposób partnera (
pierwsza bramka dla Swansea).
Osobiście nie widzę go w roli napastnika.