Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66324
Stary 05.01.2014, 22:36
milosz napisał(a):Wyświetl post
no tak jak ktoś ośmieli się skrytykować Bednarza to jest na posterunku stójkowy seresk.c2.
Sprawdź w słowniku co znaczy krytyka...

edit. nie wciągniesz mnie miloszu w tą bezsensowną dyskusję.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 05.01.2014 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując