Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66323
Stary 05.01.2014, 22:36
szprotson napisał(a):Wyświetl post
zadałem Ci 2 pytania odnośnie Twojego wcześniejszego wpisu. Mógłbyś na nie odpowiedzieć?

-Kwestionujesz rolę dezintegrująca Bednarza wiosną 2012, masz prawo.Nie chodź na mecze Wisły, nie rozmawiaj o Wiśle z innymi, nie czytaj gazet, żyj w hermetycznym pudełko, skoro Ci tam dobrze.
-To nie Twoja sprawa i nic nie ma to do rzeczy, to tak jakby polityka mogli krytykować tylko inni politycy, od kilku dekad kupuje bilety na R22 i mam prawo do krytyki, nie podoba się, Twój problem ..

PS stójkowy serek.c2 i kłótliwy szprotson, no proszę już zapomniałem jaki jest folklor tego forum, na szczęście to tylko folklor.


_______

EDIT do postu poniżej.
serek.c2
To co ja robie to jest właśnie krytyka, a Ty sprawdź kto to jest stójkowy
EDIT 2
I dobrze bo taki był mój zamiar, aby jej nie było.
Ostatnio edytowane przez milosz : 05.01.2014 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując