art napisał(a):

|
Jeśli my mamy 200tys zalegości w stosunku do Małego w tym momencie, to 700tys euro za Melikson rok temu rozeszło się na pniu. Pewnie mogliśmy trzymać Meliksona do teraz i sprzedać drożej, pytanie czy klub by jeszcze wtedy istniał, a nie podzielił losu innych bankrutów.
|
Pewnie, że mogliśmy go trzymać - milosz przecież z własnej kieszeni uregulowałby wszystkie nawarstwiające się zaległości finansowe klubu, żeby tylko Meliksona sprzedać "korzystnie"...
ps. Ciekawe kiedy nauczycie się, że z miloszem nie rozmawiamy o Bednarzu? W najlepszym przypadku nazwie Was członkami fanklubu łysego i tyle z Waszych postów
