Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66320
Stary 05.01.2014, 21:47
art napisał(a):Wyświetl post
Jeśli my mamy 200tys zalegości w stosunku do Małego w tym momencie, to 700tys euro za Melikson rok temu rozeszło się na pniu. Pewnie mogliśmy trzymać Meliksona do teraz i sprzedać drożej, pytanie czy klub by jeszcze wtedy istniał, a nie podzielił losu innych bankrutów.
Pewnie, że mogliśmy go trzymać - milosz przecież z własnej kieszeni uregulowałby wszystkie nawarstwiające się zaległości finansowe klubu, żeby tylko Meliksona sprzedać "korzystnie"...

ps. Ciekawe kiedy nauczycie się, że z miloszem nie rozmawiamy o Bednarzu? W najlepszym przypadku nazwie Was członkami fanklubu łysego i tyle z Waszych postów
Odpowiedz cytując