|
Jeśli my mamy 200tys zalegości w stosunku do Małego w tym momencie, to 700tys euro za Melikson rok temu rozeszło się na pniu. Pewnie mogliśmy trzymać Meliksona do teraz i sprzedać drożej, pytanie czy klub by jeszcze wtedy istniał, a nie podzielił losu innych bankrutów.
|