Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66318
Stary 05.01.2014, 21:25
milosz napisał(a):Wyświetl post
Nie musisz słuchać tylko pomyśl, czy lepiej jest sprzedawać piłkarza za Kulawika, czy większa korzyść będzie za Smudy, czy Garguła, Jovanović, Bunoza, grali lepiej za Kulawika, czy teraz za Smudy.. Jak sobie na te pytania odpowiesz, to dalej..czy Melikson grałby lepiej za Smudy czy gorzej, czy wartość jego rynkowa wzrosłaby czy zmalała..I jak już rzecz przeanalizujesz to zobaczysz ile w tym winy Bednarza (który cały czas go wyrzucał z Wisły, stąd stracił do niej chęć gry, ale gdy on grał słabo, podobnie grali inni), ciąć koszty, czyli odfajkowywać odejścia kolejnych piłkarzy to nie jest wszystko co powinien robić aktualny prezes Wisły, powinien też trochę myśleć z choć niewielką dozą antycypacji, choć tyle.
Sam może trochę pomyśl. Zawodnik też ma jakieś zdanie o jego sytuacji w klubie. Nawet jeżeli Bednarz nakłaniał Meliksona do odejścia, to można być w 99% pewnym, że i Melikson chciał odejść. Bo, co takiemu grajkowi jak on po grze w 7 drużynie ekstraklasy? (na koniec sezonu 2011-2012). Nawet nie miałby okazji, żeby się wypromować, a i gówno w kolejnym sezonie by osiągnął, bo był widać na początku sezonu jaka jest sytuacja jeśli chodzi o dyspozycje drużyny. Na pewno taki zawodnik, który w normalnej dyspozycji przerastał naszą ligę, miał chęć zostać i dalej topić się w tym gównie. Pojawiła się oferta, więc pewnie sam miał parcie, żeby Wisła ją zaakceptowała. Myślisz, że dlaczego było mu dane zagrać w pierwszych meczach sezonu 2012-13? Nie miał żadnej oferty, więc pewnie jak zobaczył ofertę z Francji to się nawet nie zastanawiał...
Odpowiedz cytując