Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66315
Stary 05.01.2014, 20:19
Załóżmy że masz racje, i w takiej sytuacji zachowanie piłkarzy sciągniętych przez Holendrów bardzo dobrze o nich świadczy, tzn że są profesjonalistami jak np. Zieńczuk czy Cantoro którzy wiedzieli ze odejdą a grali na 100%. No ale Zienia i Mauro nie sciagnęli Holendrzy bo nie byli ich fumflami. Dobrze ze Pareiko polecony przez Frankowskiego nie szedł tym torem bo byśmy z ligi spadli ,w końcu puszczałby co leciało, przeciez wiedział że Wisła juz na niego nie będzie liczyć.

Powiedz mi MIŁOSZu kim Ty jesteś skoro sugerujesz Bednarzowi by powinien też trochę myśleć. Rozumiem że miałes juz do czynienia z takim stanowiskiem jakie on piastuje, no ale wolę zapytać.

p.s. nie wiedziałem ze dyr. sportowy konsoliduje druzynę, myślałem ze szatnię trzyma trener,no ale co ja tam wiem... Na szczęście Ty mi powiesz jak to dokładnie wygląda i wyglądało.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując