|
Niee, skądże, Bednarz po przyjściu do klubu skonsolidował drużynę, zachęcał wszystkich do pozostania w klubie stąd wszyscy zaczęli grać dużo lepiej, zarówno Biton jak i Melikson dowiedzieli że Wisła na nich bardzo liczy na wiosnę i na innych też liczy, no i w ogóle było fajnie .., szkoda tylko że to ironia, a nie rzeczywistość.
PS. Na demagogię SZPROTSONÓW nie powinno się odpowiadać, ..ale co tam, zrobiłem wyjątek.
|