Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66312
Stary 05.01.2014, 19:51
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
To słucham .
Nie musisz słuchać tylko pomyśl, czy lepiej jest sprzedawać piłkarza za Kulawika, czy większa korzyść będzie za Smudy, czy Garguła, Jovanović, Bunoza, grali lepiej za Kulawika, czy teraz za Smudy.. Jak sobie na te pytania odpowiesz, to dalej..czy Melikson grałby lepiej za Smudy czy gorzej, czy wartość jego rynkowa wzrosłaby czy zmalała..I jak już rzecz przeanalizujesz to zobaczysz ile w tym winy Bednarza (który cały czas go wyrzucał z Wisły, stąd stracił do niej chęć gry, ale gdy on grał słabo, podobnie grali inni), ciąć koszty, czyli odfajkowywać odejścia kolejnych piłkarzy to nie jest wszystko co powinien robić aktualny prezes Wisły, powinien też trochę myśleć z choć niewielką dozą antycypacji, choć tyle.
Odpowiedz cytując