szprotson napisał(a):

Pany, zainstalowlem od nowa system ( z jakiejs tam konsoli na dysku). Zjebany Windows 8.najwieksze gowno jakie wydano
problem jest taki ze nagle nie ma napędu cd/dvd?Ktos potrafi pomoc?
Od razu dodam ze uruchamialem jzu konsole CMD jako admin i wpisywalem ten cały ciąg add coś tam, i nie pomogło.
|
Zacznę od końca - mam 8-kę pół roku i od samego początku używam tego:
http://www.classicshell.net/
praktycznie znikome zużycie pamięci - ani razu się nie powiesiło - a jak ktoś chce słitaśny pulpit 8-ki to mysz w prawo za ekran i mamy
a co do zniknięcia drive'ów ... zagadka - laptop czy stacjonarny? jak to drugie to może przypadkowo jakiś kabel się odpiął - jak to pierwsze to ...... to nie wiem
najważniejsze - jak wchodzisz do biosu przy starcie kompa to w urządzeniach widać DVD? Jeśli tak to znaczy że coś się popieprzyło w sterownikach w windows