Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27658
Stary 05.01.2014, 19:48
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Pany, zainstalowlem od nowa system ( z jakiejs tam konsoli na dysku). Zjebany Windows 8.najwieksze gowno jakie wydano
problem jest taki ze nagle nie ma napędu cd/dvd?Ktos potrafi pomoc?
Od razu dodam ze uruchamialem jzu konsole CMD jako admin i wpisywalem ten cały ciąg add coś tam, i nie pomogło.

Zacznę od końca - mam 8-kę pół roku i od samego początku używam tego:

http://www.classicshell.net/

praktycznie znikome zużycie pamięci - ani razu się nie powiesiło - a jak ktoś chce słitaśny pulpit 8-ki to mysz w prawo za ekran i mamy

a co do zniknięcia drive'ów ... zagadka - laptop czy stacjonarny? jak to drugie to może przypadkowo jakiś kabel się odpiął - jak to pierwsze to ...... to nie wiem

najważniejsze - jak wchodzisz do biosu przy starcie kompa to w urządzeniach widać DVD? Jeśli tak to znaczy że coś się popieprzyło w sterownikach w windows
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując