Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66311
Stary 05.01.2014, 17:20
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że Wisła kupi porządnego skrzydłowego, bo już jesienią było z tym krucho, a teraz jak odszedł jeszcze marny bo marny, ale zawsze skrzydłowy, to sytuacja wygląda tak, że mamy Donalda, Sarkiego (który już bukuje bilet do Turcji), Boguskiego, od biedy Fryca... Czyli kaszana.
Fryc nie jest skrzydłowym. Kierując się tą logiką, to od biedy mogą na skrzydle grać jeszcze Piotrek Brożek, Burliga, Nalepa czy Uryga. Może tam grać nawet Gerard Bieszczad...

Z zakupami może być ten problem, że nie ma pieniędzy ani na transfery, ani na kontrakty, a na liście wakatów mamy tez drugiego napastnika i ew. następców tych, którzy mogą odejść.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując