gypsy napisał(a):

|
Mam nadzieję, że Wisła kupi porządnego skrzydłowego, bo już jesienią było z tym krucho, a teraz jak odszedł jeszcze marny bo marny, ale zawsze skrzydłowy, to sytuacja wygląda tak, że mamy Donalda, Sarkiego (który już bukuje bilet do Turcji), Boguskiego, od biedy Fryca... Czyli kaszana.
|
Fryc nie jest skrzydłowym. Kierując się tą logiką, to od biedy mogą na skrzydle grać jeszcze Piotrek Brożek, Burliga, Nalepa czy Uryga. Może tam grać nawet Gerard Bieszczad...
Z zakupami może być ten problem, że nie ma pieniędzy ani na transfery, ani na kontrakty, a na liście wakatów mamy tez drugiego napastnika i ew. następców tych, którzy mogą odejść.