Wyświetl pojedynczy post
Cisse99
Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66309
Stary 05.01.2014, 15:36
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie jak radzi sobie Szewczyk na wypożyczeniu? Dla mnie gość z mega możliwościami, a przy naszej obecnej kadrze na pewno by się przydał.

Szewczyk: 13 spotkań 1 bramka, odkąd przyszedł raczej gra w ataku w pierwszym składzie.
Buras: 12 spotkań 0 bramek i asyst, raczej we wszystkich meczach wchodził z ławki , a ich Okocimski jest na ostatnim miejscu w I lidze.
Odpowiedz cytując