|
Ciekawe, jak Małecki będzie wyglądał na wiosnę, kiedy przejdzie inny okres przygotowawczy. Czy znowu będzie starym Patrykiem? Zobaczymy, ile prawdy jest w jego historyjkach o niedobrym Smudzie. Na pewno będę śledzić jego rozwój (albo regres, to się okaże).
Na tę chwilę cieszę się, że pozbyliśmy się problematycznego zawodnika, ale też liczę, że szybko kogoś sprowadzimy w jego miejsce. Mam nadzieję, że Wisła kupi porządnego skrzydłowego, bo już jesienią było z tym krucho, a teraz jak odszedł jeszcze marny bo marny, ale zawsze skrzydłowy, to sytuacja wygląda tak, że mamy Donalda, Sarkiego (który już bukuje bilet do Turcji), Boguskiego, od biedy Fryca... Czyli kaszana.
Ktoś wie, co z Szewczykiem? Wraca, czy ma wypożyczenie do końca sezonu?
|